• 1399/10/23 - 12:00
  • 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نمایه شدن مجله Asia Oceania Journal of Nuclear Medicine & Biology در پایگاه اسکوپوس

دکتر عبدالرسول رنگرزی در گفتگو با وب دا خاطرنشان کرد: این مجله بصورت دوفصلنامه بوده و از سال 2013 منتشر گردیده است و دارای نمایه Pub Med نیز می باشد.

مدیراطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه  علوم پزشکی مشهد اظهارکرد: مجله Asia Oceania Journal of Nuclear Medicine & Biology این دانشگاه مراحل نمایه سازی در پایگاه  اسکوپوس را با موفقیت به انجام رسانده  و در این پایگاه معتبر نمایه می شود.

دکتر عبدالرسول رنگرزی در گفتگو با وب دا خاطرنشان کرد: این مجله بصورت دوفصلنامه  بوده و از سال 2013 منتشر گردیده است و دارای نمایه Pub Med نیز می باشد.

وی با اشاره به اینکه با کسب این موفقیت تعداد مجلات نمایه اسکوپوس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به هشت مجله می رسد، تصریح کرد:وجود تعداد قابل توجهی از مجلات دانشگاه در نمایه های معتبر بین المللی و ارتقاء کیفی آنها را هم راستا با شاخص های کلان علم و فناوری کشور دانست  که در نقشه جامع علمی کشور بر آن تاکید شده است.

دبیر شورای سیاستگذاری مجلات علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهدافزود: نمایه استنادی اسکوپوس از جمله پایگاه های استنادی معتبر بین المللی است که بیش از ۲۵۰۰۰ مجله در آن نمایه شده اند.

دکتر رنگرزی درپایان ضمن تبریک این موفقیت از تلاش و همت دست اندرکاران مجله Asia Oceania Journal of Nuclear Medicine & Biology به ویژه سردبیرمجله دکتر سیدرسول زکوی تشکر و قدردانی نمود که نقش موثری در ارتقاء کیفی مجله و تحقق این مهم داشته اند.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 157091
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید