• 1400/01/28 - 00:35
  • 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری نخستین وبینار هم اندیشی و اشتراک تجارب بین پژوهشکده های علوم پزشکی کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نخستین وبینار هم اندیشی و اشتراک تجارب بین پژوهشکده‌های علوم پزشکی کشور با حضور جناب آقای دکتر نجفی معاون محترم تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر خرم خورشید (مشاور محترم علمی وفنآوری معاونت تحقیقات وفنآوری)، جناب آقای دکتر عبادی فر(رئیس مرکز توسعه هماهنگی و ارزشیابی تحقیقات) سرکار خانم دکتر جلالی نیا(معاون برنامه‌ریزی امور پژوهشی)، و جناب آقای دکتر علیزاده مشاور محترم  معاونت تحقیقات وفنآوری و با حضور معاونین تحقیقات وفنآوری دانشگاه های علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی کشور و روسای پژوهشکده های علوم پزشکی در تاریخ 1400/01/28 برگزارگردید.

 این سسلسله نشستها با هدف مدیریت بهینه و ارتقای کمی و کیفی فعالیتهای مورد انتظار، با استفاده از تجارب پژوهشکده های برتر کشور و به منظور بحث وتبادل نظر برگزار می گردد. در اولین وبینار، پژوهشکده آینده پژوهی در سلامت، (دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی کرمان)، گزارشی از فعالیتها، تجارب و درس‌های آموخته شده در مباحث سرآمدی، پاسخ به نیازهای جامعه، مدیریت و ترجمان دانش، کارآفرینی، فعالیت‌های بین المللی و تقویت نگاه به آینده را ارائه نمود. سپس اعضا حاضر در جلسه در خصوص گزارش ارائه شده به بحث وبررسی پرداخته ونقطه نظرات خود را اعلام نمودند

در پایان جلسه جناب آقای دکتر نجفی معاون محترم تحقیقات و فناوری بر لزوم مشخص شدن حیطه‌های فعالیت و طراحی چارچوب نحوه ارزشیابی پژوهشکده‌ها و قابلیت تسری تجارب ارزشمند به سایر پژوهشکده‌ها تأکید نمودند. همچنین مقرر شد، حسب بازخوردهای ارائه‌شده توسط شرکت‌کنندگان در جلسه، اهم اهداف و فعالیت‌های مورد انتظار از پژوهشکده‌ها به انضمام ساختارهای مشارکتی که بتواند تسهیل گر نیل به اهداف پژوهشکده‌ها باشند، در نشست‌های بعدی مدنظر قرار گیرد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 157748
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اخبار مرتبط

آرشیو